Spôsoby platenia pri osobnom odbere

  • Hotovosť
  • Platobná karta Visa, Visa electron, MasterCard, Maestro,

 

V prípade doručenia kuriérskou spoločnosťou

Ak bola zvolená forma úhrady dobierkou, objednávku bude potrebné zaplatiť doručovateľovi pri preberaní tovaru spolu s poplatkom za dovoz.

 

Bankovým prevodom

Protihodnotu objednaného tovaru máte možnosť uhradiť aj bankovým prevodom vopred. Na Vašu žiadosť Vám vyhotovíme pred faktúru, ktorú Vám zašleme e-mailom alebo poštou. Na základe pred-faktúry je možné vykonať úhradu. Po pripísaní úhrady na účet spoločnosti ST-Krby je možné tovar prevziať osobne v predajni v Kalnej nad Hronom alebo formou doručenia kuriérskou spoločnosťou.

Ceny na webovej stránke sú platné od uverejnenia, s výnimkou prípadov, keď aj napriek náležitej starostlivosti dôjde k nesprávnemu uvedeniu ceny – najmä zjavné chyby prepisy, výrazne odlišné od všeobecnej predajnej hodnoty alebo zobrazenie cien systémovej chyby, alebo ak sa výrazným spôsobom zmenila cena účtovaná zo strany dodávateľa tovaru, – v tomto prípade naša spoločnosť nie je povinná dodať produkt za nesprávnu cenu. Predávajúci je povinný o tejto skutočnosti okamžite informovať kupujúceho a zároveň je povinný ponúknuť kupujúcemu náhradné plnenie alebo možnosť pre kupujúceho odstúpiť od kúpnej zmluvy (stornovať objednávku).